בית / אפליקציות / אפליקציית הטרמפים – BeepMeApp
אפליקציה-לטרמפים

אפליקציית הטרמפים – BeepMeApp

יש איזשהי אפליקציה או אם תרצו אפשר לקרוא לה פלטפורמה שנתקלתי בה לאחרונה ואני מוצא בה המון תועלת.

האפליקציה, עושה משהו מאוד פשוט על גבי עקרונות של רשת חברתית. היא מקשרת בין אנשים שרוצים להגיע מנקודה א' לנקודה ב' עם הרכב הפרטי שלהם.

האפליקציה שאני מדבר עליה היא BeepMeApp.

היא מאפשרת לאנשים הנוסעים ממקום מסוים למקום אחר למצוא טרמפ ולהשתתף בעלויות הנסיעה. בין אם זה חד פעמי או נסיעה חוזרת (כמו לעבודה לדוגמא).

פרט לעובדה שזה ירוק יותר (פחות רכבים על הכביש), זה גם חסכוני כלכלית לכל המעורבים. הנהג חוסך קצת כסף על הדלק, הנוסעים חוסכים כסף על נסיעה יקרה במונית או ברכבם הפרטי וכמובן החסכון בזמן אל מול נסיעה בתחבורה ציבורית.

התועלות, כמובן, ברורות מאליהן. אבל לאפליקציה הזאת יש פן חברתי מאוד מובהק. משהו מגניב בעיני. זה גם מה שמבדיל את הדור החדש לדור הקודם. אנחנו דור "חברתי-אינטרנטי" כלומר, רוב האינטרקציה היום מתרחשת ברשת האינטרנט, אז למה לא למנף את זה לחיים "האמיתיים" ולא לנצל את זה כדי להרוויח קשרים עם אנשים, אין כמו לחלוק נסיעה של 40 דקות עם אדם זר ולשמוע את המוזיקה שהוא שומע (זורק אותי לימי הצבא ברמת הגולן).

קצת כמו הרעיון של Uber, בה כל אחד יכול להפוך לנהג מונית ולהרוויח כמה שקלים, האפליקציה הזאת נותנת מענה אך עם פן הרבה יותר חברתי, הרווח של הנהג הוא החסכון בעלות הנסיעה שהוא גם כך היה עושה, אז למה לא?

הממשק של האפליקציה ברור וקליל, את החיבור ניתן לבצע על ידי הרשמה או על ידי התחברות דרך ה Facebook.

כך נראה הממשק ה Webi שלהם

BeepMe-Web

כמו שאתם רואים, פשוט מאוד. מגדירים את הנסיעה שאתם צריכים והממשק מקשר בין אנשים רלוונטים, אפשר לכתוב להם הודעה בתור מי שמציע טרמפ או בתור מי שצריך טרמפ.

וכך נראה הממשק של האפליקציה

BeepMe-App-General-View BeepMe-App-inside-view

כפי שאתם רואים, הכל פשוט, מעוצב היטב ובאופן כללי יפה.

אז למה לא לעשות משהו טוב לסביבה ולכיס שלכם? בואו לחלוק נסיעות עם אנשים!

 

על Israeli Roman

נשוי ואב לילדה קטנה ומדהימה. Gamer בנשמה שכבר לא יוצא לו לשחק (טוב אולי עם הילדה) עובד בתחום האינטרנט, קידום, בנייה ועיצוב אתרים ותוכן.

אולי גם זה יעניין אותך

אפליקציות-למסיבות

אפליקציות חובה למסיבה

חודש דצמבר כאן, השנה עומדת להסתיים ובסיומה כמובן, המסיבות! אנחנו לא נכנס לתחום של למה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *