בית / מכשירים / Android / עדכון ראשון ל Marshmallow – אנדרואיד 6.0.1
Android-6.0.1-Update

עדכון ראשון ל Marshmallow – אנדרואיד 6.0.1

לפני כמה שבועות Google הכריזה על עדכוני תוכנה המכילים בעיקר תיקוני אבטחה. כאשר עדכוני הגרסה מגיעים בתדירות גבוהה יותר לGoogle יש מקום להכניס שיפורים ופיצ'רים למערכת ביותר ויותר הזדמנויות.
הנה הגיע לו עדכון קטן, ששקל במכשיר שלי רק 75MB, והמכשיר עדכן את עצמו לגרסה 6.0.1. עברתי על כל תפריט ותפריט כדי להביא לכם את רשימת השינויים המלאה. ללא עיכוב נוסף אנו מציגים בפניכם את העדכונים ל Android Marshmallow.

Emoji חדשים ב Android 6.0.1

כ-200 פרצופי אימוג'י חדשים נוספו למערכת. מרגיש לי קצת פספוס כי ב – WhatsApp זה קיים כבר שנים. אפילו Apple השכילו והוציאו עדכון שכלל פרצופי אימוג'י חדשים. הנה הגיע תורנו אוהבי ה-Android. בין הפרצופים החדשים תוכלו למצוא חנון עם משקפיים, חולה עם מד חום בפה, טורטיה, מטקה ועוד. מצרף לכם רשימה להנאתכם. דרך אגב. לקח לי קצת זמן למצוא את האימוג'ים החדשים כי אני משתמש ב – SwiftKey. אז כרגע ניתן למצוא את החידוש רק במקלדת של Google.

הבא קודם
Emoji חדשים ב Android 6.0.1
Emoji חדשים ב Android 6.0.1
Emoji חדשים ב Android 6.0.1

Emoji חדשים ב Android 6.0.1

Emoji חדשים ב Android 6.0.1

 

Emoji חדשים ב Android 6.0.1

Emoji חדשים ב Android 6.0.1

 

הבא קודם

שימוש קל יותר בטאלבטים מסידרת ה Nexus

השינוי הבא ישמח בעיקר את בעלי הטאבלטים מסדרת Nexus. מכירים את הרגשת מתיחת האצבע לכיוון כפתור היישומים הפתוחים? או להיפך לכיוון כפתור החזור? Google החליטה לעזור בנושא ויצרה אפשרות מגניבה ליישר 2 מתוך מקשי הניווט לימין או לשמאל. באזור שסביר להניח שבו תמצאו את האגודלים שלכם. זה נראה מגניב ועושה את העבודה. לפניכם תצוגה מקדימה של הפיצ'ר החדש:

מיקום כפתורי בית נוחים בטאבלטים

הפעלת מצלמת Google בצורה מהירה

קיצור דרך אל המצלמה. מעתה, לחיצה כפולה על מקש נעילת המסך יפתח לכם את המצלמה. בדקתי, זה עובד מצוין. זה עובד גם כשהמסך דלוק וגם שהמסך כבוי. כדי לא לעמוד סתם מול המכשיר כמו לולבים ולחכות לראות אם המסך השחור מעיד על הכנת המצלמה לקראת צילום או שהמסך ננעל וההקשה הכפולה לא הייתה מהירה מספיק, Google הוסיפה חיווי על ידי רטט המבשר לכם כי הפעולה הצליחה והמצלמה נטענת. כרגע הפיצ'ר נתמך אך ורק באפליקצית המצלמה של Google ולא ניתן לבצע פעולה זאת עם אפליקציות צד ג'.

עדכון מצב נא לא להפריע

עדכון קטן למצב נא לא להפריע מחזיר אפשרות שהיתה קיימת בגרסה 5.1.1 ומשום מה Google בחרה להסירה. כעת ניתן להגדיר את מצב נא לא להפריע עד להתראה הבאה. כלומר, תוכלו להגדיר ביומן אירוע ולבחור שבתחילת האירוע, מצב נא לא להפריע יפסיק לעבוד. שימושי מאוד, לדוגמא אם אני אמור לקבל שיחה מנציג שירות בשעות 16:00 עד 18:00 אך עד אז אני לא רוצה שיפריעו לי, ניתן להגדיר זאת כך.

שיפור בתקשרות הסלולרית במצב נדידה

שינוי נוסף ואחרון שלא הצלחתי לחוות על בשרי (הלוואי והייתי יכול לחוות אותו ברגע זה), הוא שיפור בתקשורת הסלולרית בעת נדידה. שיפור שאמור לגרום למכשיר עליו מותקנת הגרסה החדשה לתקשר טוב יותר עם הרשתות הסלולריות המארחות. את המידע לקחתי ישירות ממסך הטרום התקנה בו היה רשום על מהות השינויים במכשיר.

מי יקבל את עדכון ה Android 6.0.1

המכשירים שיקבלו את העדכון הינם מכשירי Nexus 5, Nexus 7 2013 וכמובן המכשירים החדשים LG Nexus 5X ו Huawei Nexus 6P.
העדכון מגיע כבר עכשיו בצורת OTA לחלק מהמכשירים וכידוע העדכונים מגיעים בשיטת הגלים כדי לאתר בזמן באגים שיגלו המשתמשים עם התקנת המערכת (הלוואי שלא יהיו). למבינם עניין מבניכם, תוכלו להתקין את ה-image ישירות מאתר המפתחים של Google

על Israeli Roman

נשוי ואב לילדה קטנה ומדהימה. Gamer בנשמה שכבר לא יוצא לו לשחק (טוב אולי עם הילדה) עובד בתחום האינטרנט, קידום, בנייה ועיצוב אתרים ותוכן.

אולי גם זה יעניין אותך

marshmallow-secrets-featured

הסודות של המרשמלו

נכון, שמעתם את המשפט הזה הרבה, אני כתבתי אותו לא פעם, פה באתר הוא נכתב ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *